Приветствую Вас Гость | RSS Понедельник
06.05.2024, 12:47
Наша Партия-
 Партия Справедливости Эстонии
Форма входа
Главная Küsimus Peetr-Paulile - Форум НП-ПСЭ Регистрация Вход
[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Peeter-Paul  
Форум НП-ПСЭ » Всякая всячина » Информация на государственном языке(EST) » Küsimus Peetr-Paulile
Küsimus Peetr-Paulile
JukuДата: Воскресенье, 15.03.2009, 20:18 | Сообщение # 1
Группа: Инициаторы
Сообщений: 63
Репутация: -2
Статус: Offline
Märkasin, et hulk teemasid on kadunud ja nende kadumise aeg on ligikaudu samas ajas kui tulid viimased mõtikslused elust. Seega eeldan, et kustutajaks oled sina. Mõnigi neist teemadest oli juba paar nädalat üleval, ilma et kellelgi oleks probleeme olnud.

Mis juhtus?

Millegipärast kahtlustan et sinu destruktiivse märatsushoo kutsus esile mu katse algatada teemat Dmitri Ganini tegelikust rollist pronksiööl (Eesti Ekspress: Kaasosaline: Ganin ütles, et hakkame lõhkuma).

Kas sa ei taha, et lõplik tõde välja tuleks?
Kas sul on midagi varjata?



 
Peeter-PaulДата: Понедельник, 16.03.2009, 14:40 | Сообщение # 2
Группа: Модераторы
Сообщений: 40
Репутация: 2
Статус: Offline
Tere!

Mul puuduvad teemade kustutamiseks tehnilised võimalused ja isegi kui nad mul oleksid, siis ma ei soovi seda, kuna igaühel on õigus avaldada vabalt ja takistuseta oma arvamusi.

Ma ei saa sind kahjuks aidata.

Siira lugupidamisega, Peeter-Paul.


 
ГостьДата: Понедельник, 16.03.2009, 16:06 | Сообщение # 3
Группа: Посетители





Selle clubi "initsiatorid" làksid laiali, partii on kaputt! Dialoog on kaputt.
 
АлександрДата: Вторник, 17.03.2009, 01:23 | Сообщение # 4
Группа: Администраторы
Сообщений: 724
Репутация: 11
Статус: Offline
Инициаторы партии занимаются более глобальным и важным для русских интернет-проектом - Инфопорталом Русской общины Эстонии http://www.baltija.eu/
Поэтому работа над Форумом и сайтом НП-ПСЭ временно "заморожена".


 
JukuДата: Воскресенье, 22.03.2009, 12:51 | Сообщение # 5
Группа: Инициаторы
Сообщений: 63
Репутация: -2
Статус: Offline
Quote (Peeter-Paul)
Mul puuduvad teemade kustutamiseks tehnilised võimalused ja isegi kui nad mul oleksid, siis ma ei soovi seda, kuna igaühel on õigus avaldada vabalt ja takistuseta oma arvamusi.

Selge.
Vabandan valekahtluste pärast.
shy


Vahepeal on aga kaduma läinud teema Metlevist ja Uspenskist, koos küsitlusega kummal on õigus.
Miks ja kellele see ei meeldinud?

Mis siin foorumis õieti toimub?
Kas pärinevad foorumi administraatori (või kellel iganes on kututusõigused) arusaamad sõna- ja mõttevabadusest Staalini ajastust?
Või on siia sisse murdnud mõni destruktiivne häkker?


 
ГостьДата: Среда, 25.03.2009, 10:53 | Сообщение # 6
Группа: Посетители





Свобода слова - эта страшная сила!
 
ГостьДата: Вторник, 14.04.2009, 21:57 | Сообщение # 7
Группа: Посетители





Quote
Ma ei saa sind kahjuks aidata.

Loen siit välja, et kõik toimub ülevalt alla.

Foorumi administraator annab märku, et on kustutatud ja sina moderaator ära nuhi. Ning Peeter-Paulikesel ei jäägi muud üle kui öelda et ei saa aidata.

See on diktatuur, mitte aga demokraatia ja sõnavabadus.
Kohe näha, millise maailmakorra eest Партия Справедливости Эстонии tegelikult võitleb.

 
Форум НП-ПСЭ » Всякая всячина » Информация на государственном языке(EST) » Küsimus Peetr-Paulile
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Участник Премии Рунета 2008Rambler's Top100 Геноцид в Осетии НП-ПСЭ Негражданин Латвии НД Кольцо Патриотических Ресурсов Польские Сайт русских людей, живущих в городе Русской Славы